МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0512 70 18 04

Контакт-центр0512 70 18 04

24.05.2021 / 13:22

Клієнти ТОВ “Миколаївгаз Збут” заборгували за газ понад 558 млн грн

Борги клієнтів ТОВ «Миколаївгаз Збут» на сьогодні складають понад 558 млн грн. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року заборгованість за спожите блакитне паливо зросла на 72 млн грн.

Як показує практика, в опалювальний період споживачі накопичують борги. Влітку починається поступове погашення заборгованості. 

За словами директора ТОВ “Миколаївгаз Збут” Дмитра Маслова, в компанії розуміють складну економічну ситуацію, що склалася в більшості сімей та негативний вплив, що справила коронакриза. Саме тому під час карантину жодному клієнту компанії не припинили газопостачання та не нарахували пеню за невчасну оплату. 

Аби допомогти споживачам уникнути боргів за блакитне паливо, “Миколаївгаз Збут” пропонує тариф “Твій газ Рівномірний платіж”. Він дозволить рівномірно розподілити надмірні “зимові” витрати на весь термін дії тарифу. Клієнти, які скористаються цією пропозицією, будуть протягом року оплачувати спожитий газ за фіксованою ціною рівними сумами. Особливо цікавим тариф “Твій газ Рівномірний платіж” є для власників індивідуального опалення та котлів.

Водночас компанія пропонує абонентам, у яких є борг і немає можливості погасити його в повному обсязі, укласти договір реструктуризації. Він дозволяє споживачу погасити борг частинами протягом 12 місяців.

Під час карантинних обмежень комфортно і безпечно сплачувати за використаний газ можна за допомогою онлайн-сервісів:

  • Оновленого Особистого кабінету на сайті 104.ua;
  • Мобільних додатків 104 Mobile для Android і 104 Mobile light для iOS;
  • Чат ботів 7104ua в Viber і Telegram.
Стати клієнтом Змінити тариф