МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0512 70 18 04

Контакт-центр0512 70 18 04

17.05.2021 / 10:39

Клієнти ТОВ “Миколаївгаз Збут” можуть менше платити за газ взимку

ТОВ «Миколаївгаз Збут» пропонує своїм клієнтам зменшити фінансове навантаження під час опалювального сезону, скориставшись тарифом «Твій газ Рівномірний платіж». З цією пропозицією споживач сплачуватиме за газ однаковими платежами протягом всього року.

Суть тарифної пропозиції полягає у тому, що минулорічний обсяг споживання множиться на зафіксовану на рік ціну і споживач щомісяця сплачує рівні частини від свого річного обсягу. Таким чином, споживач сплачує однакову суму і взимку, коли споживає багато, і влітку, коли споживає мало.

 Ціна газу у рамках комерційної пропозиції «Твій газ Рівномірний платіж» складає 7,99 грн за кубометр. Перейти на тариф можна до 31 серпня 2021 року, а діятиме він до 30 квітня 2022 року.

Якщо протягом терміну дії тарифу клієнт не використає весь запланований обсяг газу, заощаджена сума повернеться на його банківський рахунок або ж залишиться на особовому рахунку для майбутніх платежів.

«Головна перевага тарифу «Твій газ Рівномірний платіж» – у відсутності великих сум у квитанціях в опалювальний період, коли спостерігається найбільше споживання. Ця пропозиція дозволить взимку сплачувати за менший обсяг газу, ніж реально використано. Тариф буде особливо цікавим для тих, хто має індивідуальне опалення», – розповідає директор ТОВ «Миколаївгаз Збут» Дмитро Маслов.

Аби перейти на тариф «Твій газ Рівномірний платіж», потрібно подати нову Заяву-приєднання у відділеннях ТОВ «Миколаївгаз Збут», Центрах обслуговування клієнтів чи на сайті компанії.

Нагадаємо, за рішенням Уряду та НКРЕКП, від 1 травня 2021 року усіх побутових споживачів природного газу автоматично перевели на базові річні контракти з фіксованою ціною. Для клієнтів ТОВ «Миколаївгаз Збут» вартість газу у рамках базового тарифу «Твій газ Річний» складає 7,99 грн за кубометр. Проте споживачі мають змогу обрати й інші тарифи компанії.

Стати клієнтом Змінити тариф