МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0512 70 18 04

Контакт-центр0512 70 18 04

12.03.2021 / 09:08

“Миколаївгаз Збут” – надійний постачальник газу для своїх клієнтів

ТОВ “Миколаївгаз Збут” продовжує забезпечувати безперебійне постачання природного газу в оселі понад 340 тисяч споживачів. Компанія активно працює над забезпеченням високого рівня сервісу для наявних клієнтів та над залученням нових.

“Попри агресивну рекламу конкурентів, після відкриття ринку відтік клієнтів не перевищив 3%. Перехід споживачів до інших постачальників – це прогнозований процес, адже ринкова модель передбачає право споживача вільно обирати постачальника та зручні тарифи, – розповів директор ТОВ “Миколаївгаз Збут” Дмитро Маслов. – На сьогодні в Україні більше 700 компаній отримали ліцензії на постачання газу. Але небагато з них мають досвід роботи з фізичними особами, а інфраструктуру для забезпечення клієнтів належним сервісом – і того менше. Тому необхідно ретельно вивчити пропозиції нових гравців ринку, перед тим, як прийняти рішення, а чи потрібно взагалі змінювати постачальника”.

Дмитро Маслов додав, що ТОВ “Миколаївгаз Збут” дійсно дбає про своїх клієнтів, надає їм якісні різноманітні сервіси і гарантує безперебійне постачання газу. Компанія забезпечує якісний сервіс та можливість оперативно вирішити будь-які питання як онлайн, так і офлайн.

Для вирішення питань газопостачання клієнти “Миколаївгаз Збуту” у своєму розпорядження мають: 

  • Електронні сервіси, що дозволяють вирішувати питання не виходячи з дому (Особистий кабінет на сайті 104.ua, мобільні додатки 104 Mobile для Android  та 104 Mobile Light для  iOS, чат-боти 7104ua у Viber і Telegram);
  • Контакт центр, для вирішення питань у телефонному режимі (тел.: 0512 70 18 04);
  • Центри обслуговування клієнтів для особистого візиту (11 Центрів обслуговування в області).

Кожен третій споживач ТОВ “Миколаївгаз Збут” користується онлайн сервісами. Найбільш популярним є Особистий кабінет на сайті 104.ua, ним користуються більше 35% клієнтів компанії. Майже 13 тис. клієнтів користуються простими у користуванні чат-ботами компанії.