МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0512 70 18 04

Контакт-центр0512 70 18 04

17.12.2020 / 15:56

Популярність онлайн-сервісів ТОВ “Миколаївгаз Збут” у 2020 році зросла на третину

Протягом 2020 року кількість споживачів, що користуються онлайн сервісами ТОВ “Миколаївгаз Збут”, зросла майже на 30%. Так, на початку року 89 тис. жителів Миколаївщини оцінили переваги дистанційних сервісів, в грудні їх кількість становить 117 тис.осіб.

“Цього року популярність онлайн сервісів зросла в усіх сферах життя. Ми робимо покупки, навчаємося та сплачуємо рахунки онлайн. Це вже необхідність, вимоги сьогодення, - розповідає директор ТОВ “Миколаївгаз Збут” Дмитро Маслов. - “Миколаївгаз Збут” йде в ногу з часом та прагне створити комфортні умови обслуговування для споживачів. Наша компанія постійно розширює перелік сервісів, за допомогою яких можна дізнатись поточну ціну на газ, контролювати стан розрахунків, передавати показання лічильника та сплачувати за газ у зручний час, не виходячи з дому”.

Збільшення використання платіжних інтернет-платформ пов’язано із тим, що споживачі газу Миколаївщини можуть розраховуватися за спожитий газ без комісій або з мінімальною комісією, а також це економить час, адже клієнтам не треба відвідувати банк. 

Найпопулярніший онлайн сервіс - Особистий кабінет на сайті 104.ua. Оновлений інтерфейс сервісу відтепер ще зрозуміліший, функціональніший та дружніший до споживача. Він адаптований під всі види девайсів (комп'ютер, планшет або смартфон), а також операційні системи Android і iOS. 

Найбільший приріст кількості користувачів онлайн сервісів спостерігався протягом першого півріччя, що пояснюється діючими на той час жорсткими карантинними обмеженнями. В перші три місяці року користувачами онлайн сервісів стали 10 тисяч жителів Миколаївщини.

Крім Особистого кабінету, сплачувати за газ та вирішувати газові питання споживачі ТОВ “Миколаївгаз Збут” можуть у зручний час:

  • за допомогою чат-боту 7104ua у Viber; 
  • за допомогою чат-боту Telegram 7104ua;
  • у мобільному додатку 104 Mobile для Android або 104 Mobile  Light для iPhone.

Всю інформацію про онлайн сервіси ТОВ “Миколаївгаз Збут” можна дізнатись на офіційному сайті компанії та сторінці Фейсбук.