МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0512 70 18 04

Контакт-центр0512 70 18 04

22.02.2021 / 09:13

ТОВ “Миколаївгаз Збут” пропонує клієнтам зручні умови реструктуризації боргу

Клієнти ТОВ “Миколаївгаз Збут”, які не мають можливості своєчасно розрахуватися з боргами, можуть оформити угоду на їх погашення частинами.

“Ми розуміємо, що переважна більшість боржників — це не злісні неплатники, а люди, які опинилися в складних життєвих обставинах. Тож, ми пропонуємо нашим клієнтам гнучку систему реструктуризації заборгованості. Торік нею скористалися більше 3000 споживачів”, — зазначає директор ТОВ “Миколаївгаз Збут” Дмитро Маслов.

Згідно з договором реструктуризації, сума боргу ділиться на рівні частини, які потрібно погасити впродовж терміну, що не перевищує 12 місяців, паралельно сплачуючи поточні платежі. Сума першого внеску складає від 30 до 50%. В компанії зазначили, що сума внеску може змінюватись, оскільки до кожного клієнта застосовується індивідуальний підхід.

Укласти договір реструктуризації нескладно. Для цього власник житла має звернутися до ТОВ “Миколаївгаз Збут” з відповідною заявою. Перелік усіх точок контакту та час їх роботи можна знайти на сайті компанії.

Для того, щоб взяти участь у програмі реструктуризації, споживачу необхідно надати такий пакет документів:

 

  • свідоцтво про право власності на житло;
  • паспорт;
  • ІПН (індивідуальний податковий номер).