МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0512 70 18 04

Контакт-центр0512 70 18 04

20.04.2021 / 10:05

ТОВ “Миколаївгаз Збут” запроваджує нові тарифи, що застрахують населення від коливань ціни на газ

З 1 травня 2021 року ТОВ “Миколаївгаз Збут” запроваджує нові тарифи для побутових споживачів – “Твій газ Річний” та “Твій газ Рівномірний платіж”. Клієнти компанії зможуть самостійно обрати найбільш зручний для себе тариф, проаналізувавши інформацію про нові пропозиції.

З ініціативи Уряду та НКРЕКП, усі побутові споживачі за замовчуванням будуть переведені на тариф “Твій газ Річний”. Він дозволить клієнтам ТОВ “Миколаївгаз Збут” не перейматися стрибками цін і спокійно та надійно споживати природний газ впродовж 12 місяців.

“Для споживачів, що вирішать залишитись на тарифі “Твій газ Річний”, ціна природного газу не зросте впродовж року, - зазначив директор ТОВ “Миколаївгаз Збут” Дмитро Маслов. - Це тариф для клієнтів, які прагнуть стабільності і хочуть мати страховку від зростання ціни”.

Перехід на базовий річний тариф буде здійснюватися автоматично. Споживачам не потрібно буде витрачати час на укладання нових договорів і збір необхідних для цього документів. Строк дії річного контракту для всіх українців – з 1 травня 2021 року до 30 квітня 2022 року.

Тариф “Твій газ Рівномірний платіж” дозволяє розподілити фінансове навантаження на сімейний бюджет рівномірно протягом року. Річний обсяг споживання клієнта множиться на ціну, зафіксовану на рік, яка буде вигідніша, ніж у тарифі “Твій газ Річний”. Споживач щомісяця сплачує рівні частини від свого річного обсягу, залежно від кількості місяців, що залишилися до дати завершення дії тарифу. Фактично чим раніше перейшов на цей тариф, тим менший щомісячний платіж. До речі, за цим тарифом взимку клієнт може сплачувати менше, ніж реально споживає.

За словами Дмитра Маслова, тариф “Твій газ Рівномірний платіж” сподобається тим клієнтам, які прагнуть прогнозованих платежів за газ і хочуть уникнути великих сум у платіжках під час опалювального сезону. 

Для переходу на тариф потрібно подати нову Заяву-приєднання у Центрах обслуговування клієнтів 104 або відділеннях постачальника, або  зафіксувати свою згоду на зміну умов через Особистий кабінет 104.ua, сайт “Миколаївгаз Збут”, контакт-центр.

Клієнтам, які звикли стежити за ринковими тенденціями та сезонними змінами ціни на газ, підійде тариф “Твій газ Місячний”. Ціна газу у межах цього тарифу буде ринковою, вона публікуватиметься на сайті щомісяця за п’ять днів до початку періоду постачання.

Цього року споживачі ТОВ "Миколаївгаз Збут" також матимуть можливість придбати блакитне паливо заздалегідь за літніми цінами і споживати його впродовж опалювального сезону. Тариф “Твій газ На зиму” - це продовження традиційної акції компанії “Твоя енергонезалежність”. Він надасть споживачам можливість максимально раціоналізувати витрати на придбання природного газу.

Детальніше про тарифи читайте на сайті ТОВ "Миколаївгаз Збут" в розділі "Тарифи та акції".

Стати клієнтом Змінити тариф