МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0512 70 18 04

Контакт-центр0512 70 18 04

12.06.2020 / 12:48

Вже майже тисяча клієнтів "Миколаївгаз Збуту" реструктуризували борги за газ

ТОВ «Миколаївгаз Збут» пропонує клієнтам, які мають заборгованість за спожитий природний газ, укласти договір реструктуризації боргу. З початку опалювального сезону такою можливістю скористались 989 клієнтів компанії.

Вчасно сплачений рахунок за газ дозволить Вам не накопичувати борги

Вчасно сплачений рахунок за газ дозволить Вам не накопичувати борги

Для тих, хто закінчив опалювальний період із заборгованістю за спожитий газ, "Миколаївгаз Збут" надає можливість укласти договір реструктуризації боргу. Договір дозволяє в період до 1 жовтня сплатити існуючий борг рівними частинами. Погашення неплатежів під час мінімального споживання газу та зменшення ціни на нього не створює надлишкового фінансового навантаження та дозволяє уникнути судової процедури та увійти в наступний опалювальний сезон без боргів.

«Договір реструктуризації надає нашим клієнтам можливість оплатити за спожитий газ частинами і таким чином запобігти проблемних ситуацій, субсидіантам – зберегти можливість отримувати державну допомогу, а пільговикам – зберегти готівкову форму отримання коштів по пільгам», — розповідає директор ТОВ «Миколаївгаз Збут» Дмитро Маслов.

У разі бажання оформити договір реструктуризації боргу, споживачу необхідно прийти до Центру обслуговування клієнтів або до відділення ТОВ «Миколаївгаз Збут» і написати відповідну заяву. При собі мати такі документи: паспорт власника або особи, яка уклала заяву-приєднання до умов типового договору на постачання природного газу, ідентифікаційний код, а також документи, які споживач бажає додати, щоб підтвердити свою тимчасову неплатоспроможність.

Однією з умов укладання договору є перший внесок в рахунок погашення боргу. Зазвичай її розмір складає 50% від загальної суми боргу для відключених споживачів та 30% - для підключених споживачів. Але компанія застосовує індивідуальний підхід до кожного свого клієнта в залежності від життєвих умов і ситуацій, тому розмір цієї частки може бути більш лояльним. Також розглядається в індивідуальному порядку кількість місяців розстрочки боргу.

Адреси Центрів обслуговування та відділень ТОВ «Миколаївгаз Збут» ви можете знайти на офіційному сайті компанії за посиланням: https://mk.gaszbut.com.ua/ua/contacts/id/kontakti-16751

Стати клієнтом Змінити тариф