МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0512 70 18 04

Контакт-центр0512 70 18 04

22.03.2021 / 13:01

За місяць борг клієнтів ТОВ “Миколаївгаз Збут” зріс на 40 млн грн

Станом на початок березня заборгованість побутових споживачів перед ТОВ “Миколаївгаз Збут” складає понад 690 млн грн. Наразі вчасно не сплачує за спожите блакитне паливо близько третини клієнтів компанії.

Директор ТОВ “Миколаївгаз Збут” Дмитро Маслов зазначив, що тенденція до збільшення боргів спостерігається в період опалювального сезону, коли значно зростає споживання енергоресурсу.

“Заборгованість населення напряму впливає на діяльність компанії. Чим більше боргують споживачі, тим важче компанії розрахуватися з усіма учасниками ринку. Адже підприємство закуповує газ наперед, а клієнти отримують рахунки за вже фактично використаний енергоресурс наприкінці наступного місяця після споживання”, зазначив він.

ТОВ “Миколаївгаз Збут” інформує клієнтів про наявність заборгованості в телефонному режимі, за допомогою СМС, email, вайбер-боту, розсилає письмові повідомлення про необхідність погашення боргу.

Водночас компанія пропонує абонентам, у яких є борг і немає можливості погасити його в повному обсязі, укласти договір реструктуризації. Він дозволяє споживачу погасити борг частинами протягом 12 місяців.

У “Миколаївгаз Збуті” нагадали, що згідно з законодавством, житлова субсидія призначається за умови документального підтвердження сплати заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію.

У разі, якщо боржник не платить за газ та не уклав договір реструктуризації ТОВ “Миколаївгаз Збут” готує позовні заяви та передає матеріали до суду. Протягом 2020 року до суду було подано майже 2000 заяв про видачу судових наказів щодо стягнення суми боргу за послуги газопостачання.