МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0512 70 18 04

Контакт-центр0512 70 18 04

29.01.2018 / 15:52

Фахівці управління Держпраці у Миколаївській області взяли участь у засіданні-круглому столі з питань попередження нещасних випадків на виробництві

Про заходи щодо профілактики виробничого травматизму йшлося під час круглого столу посадових осіб управління Держпраці у Миколаївській області з представниками TOB «МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ».

Виступ директора TOB «МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ» на засіданні круглого столу з питань охорони праці

Виступ директора TOB «МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ» на засіданні круглого столу з питань охорони праці
ФОТО: ТОВ "МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ"

Одне з ключових завдань служби охорони праці на підприємстві - це сформувати у працівника високий рівень особистої культури безпеки праці. Начальник відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки управління Держпраці у Миколаївській області Сергій Джігімон зазначив, що лекційні заняття, навчальні тренування на підприємстві повинні розроблятися з урахуванням всіх можливих подій, які встановлені в процесі аналізу небезпек. Під час навчання необхідно ставити за мету не тільки засвоєння інформації з питань охорони праці, а також формування навичок у працівників своєчасно застосовувати її на практиці.

Директор TOB «МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ» Наталія Левченко підтримала думку Сергія Джігімона та додала, що керівник підприємства та начальники відділів усвідомлюють свою відповідальність за життя та здоров’я працівників. У планах керівництва містяться наміри щодо активізації проведення підвищення кваліфікації працівників з питань охорони праці.

Під час заходу зазначалось, що з урахуванням складних погодних умов, що наразі спостерігаються на території області, важливо сконцентрувати увагу працівників на вимогах безпеки та особистої обережності не лише під час виконання посадових обов’язків, а й у вільний від роботи час.

Завершення засідання круглого столу було присвячено розгляду впливу мотивації на дотримання безпеки праці серед працівників. Було визначено умови та фактори, що впливають на формування мотиваційної направленості персоналу.