МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0512 70 18 04

Контакт-центр0512 70 18 04

05.01.2016 / 14:32

Ваш контакт-центр

З травня 2015 року для всіх споживачів природного газу Миколаївської області працює Контакт-центр ТОВ «МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ»

Контакт-центр

Контакт-центр
ФОТО: 104.ua

За допомогою Контакт-центру клієнти компанії 7 днів на тиждень з 8.00 до 20.00 можуть отримувати кваліфіковану консультацію з усіх питань щодо газопостачання по багатоканальному телефону (0512) 70 18 04* або написавши листа на електронну адресу contact@mk.104.ua.

За телефоном контакт-центру можна передати показання лічильника газу, зробити звірку по оплаті, отримати консультацію по повірці приладу обліку газу, переоформлення особового рахунку, дізнатись про причини відключення від системи газопостачання та процедуру його відновлення, процедуру приєднання до газових мереж. Для пільгових категорій споживачів передбачено надання інформації по наявності та розміру пільг та субсидій. 

Поряд з цим, оператори Контакт-центру компанії будуть нагадувати клієнтам про необхідність щомісяця надавати в газове господарство показання лічильників, своєчасно оплачувати послугу газопостачання, вчасно переоформляти договори тощо. Завдання центру - максимально швидко надати необхідну для споживача інформацію, проконсультувати, допомогти у вирішенні його проблеми, заощадивши час клієнта.

Встановлений сучасний програмно-апаратний комплекс дозволяє операторам центру працювати відразу з декількома вхідними дзвінками. Завдяки зручному алгоритму роботи, оператори в лічені секунди отримують інформацію про клієнта та оперативно відповідають на його запитання.

*Дзвінки з усіх стаціонарних телефонів оплачуються згідно міських і міжміських тарифів, дзвінки з мобільного тарифікуються оператором мобільного зв'язку.

 

Стати клієнтом Змінити тариф